OOT-OOT STUUDIO MÖÖBEL

Meie usume, et hea mööbel on selline, mis on ühteaegu nii eriline kui ka funktsionaalne. Hea mööbel peab olema kvaliteetne – loodud kestma. Väärtustame kohalikke materjale ja meistreid. Meie mööbel on hoolega disainitud ja toodetud siinsamas Eestis!

Ava toode, et näha kõiki e-poe värvi- ja jalavalikuid. Laiema kangavalikuga tule tutvu meie Tallinna salongis – Rävala 7.

DISAINITUD JA TOODETUD EESTIS

OLEME EESTI MÖÖBLITOOTJA

Skandinaavialik stiilitunnetus, puhtad ja kerged vormid on kindlasti märksõnad, mis iseloomustavad Oot-Oot Stuudio mööblit. “Meie disainiprotsess on väga pikk. Näiteks Voog tugitoolist sai valmistatud pea poolsada prototüüpi, kuni jõudsime vormi- ja disainitäiuseni, mis annab edasi meie visiooni. Proportsioonid on meie jaoks väga tähtsad!” Kogu tootearendus võttis aega poolteist aastat.

“Diivanid ja Tugitoolid olgu ilusad, kuid sama tähtis on ka ergonoomika!” Ergonoomika on teadus. Iga inimene on erinev ja samuti on erinevad ka inimeste istumisharjumused ja ootused mugavusele. Mõnele sobib jäik ja hästi selga toetav diivan, teisele jälle võimalikult pehme sohva. Seepärast on hea võimalikult palju diivaneid läbi istuda ja leida omale parim lahendus. “Oot-Oot Stuudios oleme jälginud, et erinevad mudelid oleksid erinevate omadustega. Valikust leiab nii pehmeid sulediivaneid kui ka rõhutatud alaseljatoega tugitoole.”