MOOD terrassimööbel on uudne ja funktsionaalne lahendus, millel on kolme tüüpi mooduleid: nurgamoodul, istmemoodul ja tumba. Moodulid võimaldavad luua paindlikke komplekte alates väikesest kahekohalisest diivanist kuni nurgeliste lounge-tüüpi lahendusteni. Ühendamine toimub väga lihtsasti spetsiaalsete peidetud klambrite abil.

MOOD õuemööbli puhul kasutame välistingimustesse disainitud porolooni, mis laseb veel läbi ja on kaetud vee- ja UV-kindla kangaga. Kangal on mitu head omadust- ei pleegi kiiresti ega kogu mustust ning on kerge puhastada. Samuti kuivab diivan väga kiiresti vihmase ilma korral. Paremaks hooldamiseks pakume ka spetsiaalseid katteid, mis võimaldavad hoiustada mööblit õues aastaringselt.

Terrassitumba MOOD 60

Diameeter: 60 cm

Kõrgus: 38 cm

Raam: Veekindel vineer, vahtpolüstürool

Polsterdus: Välitingimustele vastupidav poroloon Dryfeel® 

Kangas: Ilmastikukindlad (vee- ja UV-kindlad).Ocean kangas on pehme ja 100% PFC-vaba ning toodetud ilma vett kasutamata, mistõttu on kangas jätkusuutlikum, kui paljud teised välikangad. Kangal on STANDARD 100 OEKO-TEX® sertifikaat ning toodetud ilma ohtlike kemikaalide ja raskemetallideta.

  • Katteriie ei ole eemaldatav.
  • Tumba on 360 kraadi vaadeldav.
  • Tumba on kerge ning seda on lihtne liigutada.
  • Poroloonil ja kangal on väga hea vee läbilaskevõime, seetõttu kuivab tumba kiiresti.
  • 5 aastane garantii.
  • Tarneaeg 5-7 nädalat.

Näidis on stuudios olemas!

Tutvu moodulitega ja kangavalikuga meie stuudios Rävala 7, Tallinn. Küsimuste korral saada meile e-mail või helista numbril +372 5373 0049.

Tootekood: 10-1-1-3-1 Kategooriad: , ,

259 

(sisaldab käibemaksu*)