WOOLY

Wooly on skandinaavialikult stiilne Itaalia peenvillane kangas, mis toob hästi esile mööbli kauni vormi. Kanga koostises on 70% villa. Kulumiskindlus on lausa 150 000 Martindale’i. Villane kangas on kõige paremini puhastatav naturaalse kiuga kangas, kuid puhastamisel soovitame plekkide puhul kasutada vaid spetsiaalset mööblipuhastusvahtu ning üldmäärdumisel keemilist puhastust. Plekitestides oleme saanud jagu nii kohvi kui punase veini plekkidest. Wooly kangas on kõrge pleekimiskindlusega ja sobib hästi ka valgusküllastesse ruumidesse.

COSMO

Cosmo on pehme kootud tekstuuriga bukleekangas, mis annab mööblile elegantsema ja erilisema välimuse. Kangast on, sõltumata oma tekstuurist, lihtne puhastada. Lisaks on Cosmo väga hea vastupidavusega, erinevalt paljudest teistest bukleekangastest.

MEGAN

Megan on 100% polüester pehme sametkangas, millel on kõrge kulumiskindlus – 170 000 Martindale’i. Pehme sametkangas on just kaasaegses interjööris väga kõrgelt hinnatud. Kangas on vetthülgav ning seda on kerge hooldada. Plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada ainult spetsiaalseid puhastusvahendeid. Samuti soovitame iganädalast korrapärast puhatust pehme otsiku abil tolmuimejaga. Kangas on tiheda koeaga ning sobib hästi kodudesse, kus on ka lemmikloomi.

BORDEAUX

Bordeaux on pehme ja mugav kangas, mida on väga lihtne puhastada. Bordeaux on veekindel, vastupidav tugevale kulumisele ja hea värvikindlusega. Tänu nendele omadustele sobib see ideaalselt laste ja lemmikloomadega peredele.