Meie Tallinna salongis on teil võimalik tutvuda laia kangavalikuga

Kui meie e-poes on väljas piiratud valik mööblikangaid, siis salongis on võimalik valida sobiv mööblikate 40 erineva kanga ja mööblinaha seast. Igal kangal on omakorda keskmiselt 30 erinevat värvitooni.

Esindatud on nii pehmed, naturaalsed kui ka kergesti puhastatavad ja vastupidavad polüester mööblikangad. Väga lai värvivalik on erinevatel samet- ja villastel kangastel.

Valikus on nii OEKO-TEX® kui ka EU Ecolabel sertifikaadiga kangad, mis tagavad, et kangad oleksid testitud, ohtlike kemikaalide vabad ning toodetud inimesele ja loodusele sõbralikel tingimustel.

Kvaliteetsed Sorenseni (sorensenleather.com) mööblinahad on saadaval LEAF ja FLOYD diivani kollektsioonile.

MEIE E-POE KANGAVALIK:

COSMO

Cosmo on pehme kootud tekstuuriga bukleekangas, mis annab mööblile elegantsema ja erilisema välimuse. Kangast on, sõltumata oma tekstuurist, lihtne puhastada. Lisaks on Cosmo väga hea vastupidavusega, erinevalt paljudest teistest bukleekangastest.

MEGAN

Megan on 100% polüester pehme sametkangas, millel on kõrge kulumiskindlus – 170 000 Martindale’i. Pehme sametkangas on just kaasaegses interjööris väga kõrgelt hinnatud. Kangas on vetthülgav ning seda on kerge hooldada. Plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada ainult spetsiaalseid puhastusvahendeid. Samuti soovitame iganädalast korrapärast puhatust pehme otsiku abil tolmuimejaga. Kangas on tiheda koeaga ning sobib hästi kodudesse, kus on ka lemmikloomi.

GUARD

Võrreldes teiste sarnaste  mööblikangastega on Guard ülipehme. Pehmus on saavutatud tänu lõnga koostises olevate peente, kuid väga tugevate kiudude erilisele kombinatsioonile. Selle pehme ja vastupidava tulemuse saavutamiseks lastakse kangas pärast kudumist suure kiirusega trumlist läbi ja see loobki kangale mõnusa tunde.

Kangas on põhjalikult testud ja väga vastupidav. See on kootud polüolefiini – ja mikrofiiberlõnga segust ja tulemuseks on väga vastupidav materjal, mida on võimalik pesta ka 30° juures pesumasinas. 

Kanga kõrgtehnoloogiline lõng on lihtsasti puhasatav ja plekikindel. Lisaks on plekke väga lihtne eemaldada niiske käsnaga. 

 

SOIL

Soil on 60% ulatuses taaskasutatud plastikpudelitest valmistatud kootud kangas, millel on OEKO-TEX®-sertifikaat STANDARD 100. Soil’i on pehme ja villase kanga muljega.  Erilise pehmuse ja välimuse annab kanga valmistamisel tehtav harjamine, mis annab kangale luksusliku mulje. 

Kangas on kootud polüester- ja nailonkiust, mis on väga vastupidavad ja kergesti hooldatatavad. 

Kanga kaitsmiseks ja plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada spetsiaalseid kangapuhastusvahendeid. Ärge hõõruge kanga pinda tugevalt tolmuimemisel ja plekkide eemaldamisel, sest see võib põhjustada tupsukeste tekkimist.

KANGASTE HOOLDUS

Üldine hooldus on vajalik, et hoida mööbli head väljanägemist ning pikendada selle eluiga. Puhasta pehmet mööblit regulaarselt tolmuimejaga, spetsiaalse pehme mööblile mõeldud otsikuga ning mitte täisvõimsusel. Tolmu ning teiste mittekleepuvate ning -rasvaste plekkide eemaldamiseks kasuta pehmet harja või niisket lappi.

Vältimaks veekahjustuste ja jäävate plekkide teket eemaldage mööblile sattunud mustus koheselt. Mida kauemaks jääb mustus pehmele mööblile, seda raskemaks muutub selle eemaldamine. Vajadusel tuleb pöörduda keemilise puhastuse poole.

Pehme mööbli puhastamiseks ja hooldamiseks kasutada müügilolevaid mööblihooldusvahendeid järgides nende pakendil toodud eriotstarvet ja kasutamisjuhist. Kui on võimalik, proovida esmalt alati puhastusvahendi sobivust väiksel mitte silmatorkaval alal. Võimalusel eemalda alati vedelikud ning tahked mustuse jäägid pehmelt mööblilt enne edasist puhastamist. Puhasta plekki mitu korda, kui tarvis.

Enne mööbli uuesti kasutamist lase kangal peale puhastamist alati täielikult kuivada. Ära kasuta kunagi plekkide eemaldamiseks kuumust. Soovitame kasutada pehme mööbli professionaalset keemilist puhastamist 2-3 korda aastas ühiskondlikes ruumides ning pisut harvemini koduses keskkonnas.