Meie Tallinna salongis on teil võimalik tutvuda laia kangavalikuga

Kui meie e-poes on väljas piiratud valik mööblikangaid, siis salongis on võimalik valida sobiv mööblikate 40 erineva kanga ja mööblinaha seast. Igal kangal on omakorda keskmiselt 30 erinevat värvitooni.

Esindatud on nii pehmed, naturaalsed kui ka kergesti puhastatavad ja vastupidavad polüester mööblikangad. Väga lai värvivalik on erinevatel samet- ja villastel kangastel.

Valikus on nii OEKO-TEX® kui ka EU Ecolabel sertifikaadiga kangad, mis tagavad, et kangad oleksid testitud, ohtlike kemikaalide vabad ning toodetud inimesele ja loodusele sõbralikel tingimustel.

Kvaliteetsed Sorenseni (sorensenleather.com) mööblinahad on saadaval LEAF ja FLOYD diivani kollektsioonile.

MEIE E-POE KANGAVALIK:

WOOLY

Wooly on skandinaavialikult stiilne Itaalia peenvillane kangas, mis toob hästi esile mööbli kauni vormi. Kanga koostises on 70% villa. Kulumiskindlus on lausa 150 000 Martindale’i. Villane kangas on kõige paremini puhastatav naturaalse kiuga kangas, kuid puhastamisel soovitame plekkide puhul kasutada vaid spetsiaalset mööblipuhastusvahtu ning üldmäärdumisel keemilist puhastust. Plekitestides oleme saanud jagu nii kohvi kui punase veini plekkidest. Wooly kangas on kõrge pleekimiskindlusega ja sobib hästi ka valgusküllastesse ruumidesse.

COSMO

Cosmo on pehme kootud tekstuuriga bukleekangas, mis annab mööblile elegantsema ja erilisema välimuse. Kangast on, sõltumata oma tekstuurist, lihtne puhastada. Lisaks on Cosmo väga hea vastupidavusega, erinevalt paljudest teistest bukleekangastest.

MEGAN

Megan on 100% polüester pehme sametkangas, millel on kõrge kulumiskindlus – 170 000 Martindale’i. Pehme sametkangas on just kaasaegses interjööris väga kõrgelt hinnatud. Kangas on vetthülgav ning seda on kerge hooldada. Plekkide eemaldamiseks soovitame kasutada ainult spetsiaalseid puhastusvahendeid. Samuti soovitame iganädalast korrapärast puhatust pehme otsiku abil tolmuimejaga. Kangas on tiheda koeaga ning sobib hästi kodudesse, kus on ka lemmikloomi.

BORDEAUX

Bordeaux on pehme ja mugav kangas, mida on väga lihtne puhastada. Bordeaux on veekindel, vastupidav tugevale kulumisele ja hea värvikindlusega. Tänu nendele omadustele sobib see ideaalselt laste ja lemmikloomadega peredele.

KANGASTE HOOLDUS

Üldine hooldus on vajalik, et hoida mööbli head väljanägemist ning pikendada selle eluiga. Puhasta pehmet mööblit regulaarselt tolmuimejaga, spetsiaalse pehme mööblile mõeldud otsikuga ning mitte täisvõimsusel. Tolmu ning teiste mittekleepuvate ning -rasvaste plekkide eemaldamiseks kasuta pehmet harja või niisket lappi.

Vältimaks veekahjustuste ja jäävate plekkide teket eemaldage mööblile sattunud mustus koheselt. Mida kauemaks jääb mustus pehmele mööblile, seda raskemaks muutub selle eemaldamine. Vajadusel tuleb pöörduda keemilise puhastuse poole.

Pehme mööbli puhastamiseks ja hooldamiseks kasutada müügilolevaid mööblihooldusvahendeid järgides nende pakendil toodud eriotstarvet ja kasutamisjuhist. Kui on võimalik, proovida esmalt alati puhastusvahendi sobivust väiksel mitte silmatorkaval alal. Võimalusel eemalda alati vedelikud ning tahked mustuse jäägid pehmelt mööblilt enne edasist puhastamist. Puhasta plekki mitu korda, kui tarvis.

Enne mööbli uuesti kasutamist lase kangal peale puhastamist alati täielikult kuivada. Ära kasuta kunagi plekkide eemaldamiseks kuumust. Soovitame kasutada pehme mööbli professionaalset keemilist puhastamist 2-3 korda aastas ühiskondlikes ruumides ning pisut harvemini koduses keskkonnas.