E-POE TINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad Oot-Oot Stuudio e-poe ostja (edaspidi Tarbija) ja ettevõtte Tume Hall OÜ (edaspidi Oot-Oot Stuudio) vahel kaupade ja teenuste ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Oot-Oot Stuudio e-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus, tarbijakaitseseadus ja teised õigusaktid.

Oot-Oot Stuudio on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le. Makseid vahendab Maksekeskus AS.

Oot-Oot Stuudiol on õigus teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Müügileping jõustub pärast Tarbija tehtud makse laekumist Oot-Oot Stuudio pangakontole.

Kõik Oot-Oot Stuudio veebipoes toodud hinnad sisaldavad käibemaksu 22%.

Valmistame kõik tooted vastavalt tellimusele

Tellimuse põhjal valmivate toodete tarneaeg on 5-12 nädalat. Tarneaja sees on ka transport, mis on kuni 1 nädal. Kui tellimuses on erineva tarneajaga tooted, tarnime kõik tooted koos kõige pikema tellimuses oleva tarneajaga järgi.

E-poe tellimuse vormistamine

    1. Lisage soovitud tooted ostukorvi.
    2. Tellimuse vormistamiseks vajutage ostukorvis lingile „Vormista ostˮ.
    3. Tellimuse vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad tähelepanelikult, valige teile sobiv toodete kohaletoimetamise viis, makseviis ja vajutage lingile „Kinnitan tellimuseˮ. Seejärel suunatakse teid panka arvet tasuma.

Oot-Oot Stuudio veebipoes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 10:00−17:00.

KOHALETOIMETAMINE

E-poe tellimuste tasuta transport on vaid maja ette, ilma tuppaveota. Tuppaveo hind kujuneb vastavalt toote mõõtudele ning tarnitavale asukohale.

Tallinn ja lähivallad

Kui tellimuste kohaletoimetamine toimub Tallinnasse või selle lähivaldadesse võib tellida lisaks kauba transpordile tuppaveo koos montaaži ning pakendite utiliseerimisega. Lähivallad on Harku, Saue, Saku, Kiili, Rae, Jõelähtme ning Viimsi vald.

Eesti

Väljaspool Tallinnat ning eelpool nimetatud lähivaldasid ei sisalda tellimuse kohaletoimetamine tuppatoomise teenust.

Klienti teavitatakse, kui tellimus on teele saadetud.

Palun veenduda enne pakendi avamist, et see ei oleks kahjustatud. Kahjustada saanud pakendite kohta palun teha märge kulleri saatelehele ning saata meile fotod. Oot-Oot Stuudio ei saa vastutada kahjustada saanud toodete eest kui need on avatud ilma kahju eelnevalt fikseerimata.

Oot-Oot Stuudio ei vastuta Tarbijale tekitatud kahjude või kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või kauba kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Oot-Oot Stuudio ei saanud mõjutada või ette näha.

5-AASTANE GARANTII

5-aastane garantii hakkab kehtima alates toote kättesaamise kuupäevast. Garantii katab mistahes tootmisveaga isiklikuks tarbeks ostetud toote parandamise või väljavahetamise. Materjalide loomulik kulumine ei kuulu garantii alla.

E-POE TAGASTAMISÕIGUS

Kui Tarbija soovib kahjustamata ning kasutamata e-poest tellitud toodet tagastada, tuleb esitada e-poe tellimusest taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info@oot-oot.com hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastatavad tooted

E-poest tellitud kaupa on võimalik tagastada vaid juhul kui toode on kasutamata ning kahjustamata. Kui toode on tagastatud, hüvitab Oot-Oot Stuudio Tarbijale tootemaksumuse ja algse transpordikulu. Tagastamiskulu on kliendi kanda.

Tagastamisele mittekuuluvad tooted

Tagastamisele ei kuulu e-poest tellitud tooted, mida on juba kasutatud.

PRETENSIOON

Pretensiooni esitamiseks tuleb esitada avaldus aadressile info@oot-oot.com hiljemalt 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kirjas peab kajastuma toote nimi, telefoninumber, tellimuse number ning kahjustuse kirjeldus koos piltidega.

Pretensioonidele vastatakse 14 päeva jooksul. Kui toode on praak ning parandatav, organiseerib Oot-Oot Stuudio paranduse. Kui toodet ei ole võimalik parandada, korraldab Oot-Oot Stuudio praagi toote väljavahetamise.

Oot-Oot Stuudio ei vastuta kahjude eest, mis tekivad vale hoiustamise või mittesihtotstarbelise kasutuse tõttu.

Kui Oot-Oot Stuudio on keeldunud Tarbija kaebust lahendamast või Tarbija ei ole nõus Oot-Oot Stuudio pakutud lahendusega ja leiab, et tema õigusi on rikutud, võib Tarbija esitada kaebuse tarbijavaidluste komisjonile Tarbijakaitseameti kaudu või kohtule. Tarbijavaidluste komisjoni andmed on toodud Tarbijakaitseameti kodulehel. Euroopa Liidu liikmesriikides tekkivate probleemide lahendamiseks pöörduda Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskusse.