Diivanit FLOYD iseloomustavad elegantne detailikäsitlus, aegumatu vorm ja ruumikas istumine. Diivani istumissügavus on keskmisest veidi suurem, tänu millele on diivanile mõnus kerra tõmmata või muidu puhata. Tugevale puitkarkassile on kinnitatud metallist sik-sak vedrud millele toetuvad vastupidavad HR poroloon padjad.

FLOYD kollektsioonis on nii klassikalised diivanid kui ka nurgadiivan, mille väljaulatuv osa võib asetseda nii paremal kui vasakul. Lisaks saab tellida ka eraldiseisva tumba.

Disain: Oot-Oot Studio

Diivan FLOYD 180

Pikkus: 180 cm

Sügavus: 100 cm

Kõrgus: 75 cm

Istumissügavus: 63 cm

Raam: kasevineer ja kasepuit, metallist sik-sak vedrud

Polsterdus: pika elueaga HR poroloon

Kangad: kvaliteetsed, hästi puhastatavad ja vastupidavad Euroopa tootjate kangad

Jalad: kohalik saarepuit, metall

FLOYD on Oot-Oot Stuudios disainitud kõrgetel jalgadel, õhuline ja vastupidaval täispuit ja kasevineer raamil sohva. FLOYD on diivan, millel on tänu suurele istumissügavusele ja heale ergonoomikale mugav istuda ja see sobib ka ühele inimesele magamiseks. FLOYD diivani istme- ja seljapadjad on lahtised. Nii on lihtne patjade katteid ja sisusid eraldi vahetada, kui selleks peaks vajadus tekkima. Padjad on disainitud nii, et need püsivad hästi paigal. Samuti on ette libisemise vältimiseks kasutusel spetsiaalne “Anti-Slip” süsteem.

Tutvu diivani ja laiema kangavalikuga meie salongis Rävala puiestee 7, Tallinn. Küsimuste korral saada meile e-mail või helista numbril +372 5373 0049.

Tootekood: 53-1-2 Kategooriad: , ,

1890 

(sisaldab käibemaksu*)