VAATA KUIDAS VALMIB TUGITOOL VOOG PROTOTÜÜP

Oot-Oot Stuudio disainerid Mihkel ja Joonas on uue tugitooli arendusprotsessi lõpufaasis. Vaata videost ja pildiseeriast, kuidas valmib puhta käsitööna tugitooli VOOG prototüüp.

VOOG on põhjaliku arendustöö tulemusel sündinud preemium kvaliteediga tugitool.

Tool on konstrueeritud tugevale metallraamile. Kogu tooli vorm on valmistatud kõrgsurvevalu tehnoloogial, mis tagab tooli pika eluea ja teeb selle äärmiselt mugavaks. Voog tugiool on vormitud nii, et see toetaks nii ala- kui ka ülaselga just õigete kohtade pealt.

Täispuidust jalad on saadaval nii naturaalse viimistlusega ja musta tooni, samuti ka mattmustast metallist. Voog tugitoolile on valikus rohkem kui 47 erinevat kangast ja üle 1200 värvitooni.

VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_20 prototüüp

VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_01 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_02 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_03 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_04 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_05 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_06 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_07 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_08 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_09 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_10 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_11 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_12 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_13 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_15 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_16a prototüüp  VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_16b prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_17 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_18 prototüüp VOOG_chair_making_Oot-Oot_Studio_19 prototüüp

Fotod/video: Oot-Oot Stuudio