MEIE KAKS DIIVANVOODIT, MIS ON VÕITNUD KODUSISUSTAJATE SÜDAMED

Kompaktne ja kergelt avatav BOB ning ruumikas, ent õhuline FOLD on meie diivanvoodid, mis tänu oma läbimõeldusele ja kaunile disainile on juba paljude eestlaste ja ka põhjanaabrite kodudesse jõudnud.

Diivanvoodi loomine on disainerile suur väljakutse. Ei ole lihtne luua midagi, mis oleks hea mitmeks erinevaks asjaks. Antud juhul mugavaks istumiseks ja kosutavaks magamiseks. Ja selle kõige juures võiks üks diivanvoodi ka hea välja näha.

Enamik diivanvoodeid turul on veidi rohmakad ja kesiste proportsioonidega. Tihti ka ilma jalgadeta ehk maani disainiga. Diivanvoodi FOLD näeb aga peale vaadates välja justkui klassikaline kolmekohaline diivan. Kõrged jalad lisavad diivanile õhulisust ja annavad seeläbi ruumi avarust, sest nähtav põrandapind jätkub ka diivani all. Samuti lihtsustavad kõrged jalad robottolmuimeja kasutamist.

Paari liigutusega avaneb FOLD kahekohaliseks voodiks. Magamisosa suurus on 200 × 140 cm. See on ka üks kattemadratsite standardmõõte. Kuna diivani käetugede vaheline kaugus on täpselt 2 meetrit, siis ühele inimesele piisab magamiseks ka lihtsalt seljapatjade eemaldamisest ning täielikult diivanit voodiks avada ei olegi vaja.

diivanvoodi BOB

Kui diivanvoodi FOLD on suurepärane kaaslane elutuppa ja avarasse külalistuppa, siis kitsamatesse oludesse ja kontorituppa sobib hästi kompaktne, kahe- ja poolekohaline BOB.

Vaid kerge liigutusega avaneb BOB 140 cm laiuse ja paksu madratsiga voodiks. Diivanvoodi läbimõeldud tehniline lahendus võimaldab sohva eraldi osadeks võtta, andes võimaluse seda lihtsalt kolida või vajadusel osi välja vahetada.

Nii BOB kui ka FOLD on disainitud nii, et need oleks vaadeldavad 360 kraadi. Nii saab vajadusel paigutada diivanid ka keset ruumi. Näiteks avatud köögi ja elutoa vahele. Ka on mõlemal sohval tugev metallkonstruktsioon, mis on just eriti oluline diivanvoodite puhul, et tagada nende mehhanismide töökindlus ja raamide tugevus.

Oot-Oot Stuudio on Eesti mööblidisaini ettevõte, kelle valikust leiab täna lisaks vahvatele diivanvooditele ka hulga erinevaid diivaneid, tugitoole ja ka voodikollektsiooni. Mööbliga saab tutvuda Tallinna südalinnas, Rävala pst 7 salongis ja muidugi e-poes. Rohkelt inspiratsiooni leiab stuudio Instagramist: @ootootstudio