COSMO KOLLEKTSIOON TÄIENES TUGITOOLIGA

Lisaks kahe- ja kolmekohalise diivanile täienes Oot-Oot Stuudio COSMO kollektsioon nüüd ka tugitooliga. “Nii nagu meie diivan, on ka tugitool valmistatud parimatest materjalidest, et tagada selle pikaealisus,” märkis disainer Joonas Torim.

COSMO tugitooli raam on valmistatud täispuidust ja vineerist ning tradtitsioonilise sidumispaelaga ühendatud metallist sik-sak vedrud on kasutusel nii istmepadja all kui seljatoe sees. Täispuidust treitud jalad on kas tammest või pähklist. Kasutusel on kvaliteetne HR-poroloon. Kangavalikus on naturaalsed villased, linase-puuvillasegused, sünteetiline trevira kui ka sametkangad. Kokku on Oot-Oot Stuudios 47 erinevat kangast ja ligi 1200 erinevat värvi.

Tugitooli läbimõeldud ergonoomika tagab saledale vormile vaatamata mugava istumise. COSMO komplekti kuulub ristkülikukujuline jalatugi, mida sobib hästi paigutada ka tugitooli ette.

Oot-Oot on disainerite Marko Ala ja Joonas Torimi asutatud kodumaine pehme mööbli stuudio, mille väikeseerias toodetav käsitöömööbel on hea alternatiiv neile, kes otsivad isikupära ja kestvust.

Vaata lähemalt ka teisi COSMO kollektsiooni tooteid

kollektsioon tugitool 1

kollektsioon tugitool 2

kollektsioon tumba 3

Oot-Oot diivan, metall vedrud, jutekangas, sidumispael tugitool kollektsioon