Advertisement where Oot-Oot Studio furniture yellow Cosmo armchair is used. Eesti disaini fotolavastus Kaubamaja ajakirjas Hooaeg, kus on kasutatud Oot-Oot Stuudio mööblit tugitool Cosmo.

3 PÕHJUST MIKS KAUBAMAJA KODUMAAILM ON KOHT KUHU MINNA

Siit leid 3 head põhjust, miks Tallinna ja Tartu Kaubamaja kodumaailm on koht, mida sel sügisel külastada.

1.

Karged sügistuuled on puhunud Eesti disaini stuudiotest ja ateljeedest välja ning otse Tallinna ja Tartu Kaubamaja kodumaailma seinte vahele. Kohaliku disaini pärlitega on nüüd võimalus tutvuda kiiresti, mugavalt ja ühes kohas. Kaubamaja 55. juubelile pühendatud väljapanekus on esindatud brändid nagu Oot-Oot, 4ROOM, Prints by TM, Narma, Valhalla Factory ja paljud teised.

2.

Kumb on nägusam, kas COSMO või mooduldiivan? Mis kujuga see diivanilaud ikkagi on? Kuidas on võimalik, et üks TV-kapp võib pakkuda nii palju erinevaid mänguvõimalusi? Nendele küsimustele saab vastused Kaubamaja kodumaailmast, kus on võimalik kahe kuu jooksul tutvuda Oot-Oot Stuudio toodetega.

3.

Lisaks vaatamisele ja proovimisele on võimalik Oot-Oot Stuudio mööbliesemeid ka endale soetada. Värskenda oma elutuba uue TV-kapiga või anna kodule särtsu kärtsrohelise COSMO diivaniga, võib-olla on mõnusast olemisest puudu hoopis mugav esikutumba, valikud on Sinu!

hooaeg-1 kodumaailm

hooaeg-2 kodumaailm hooaeg-3 kodumaailm

Pildid: ajakiri Hooaeg

Fotograaf: Kalle Veesaar