DIIVAN COSMO KODUSAATES

Diivanit COSMO käis uudistamas Eda-Ines Etti Kanal2 saatest “Kodusaade”.

Disainerid Marko Ala ja Joonas Torim tutvustasid telesaates Oot-Oot Stuudio esimest omadisaini –kahe– ja kolmekohalist sohvat COSMO, mis nii nagu 50-ndate ja 60-ndate vintage mööbel, on kvaliteetne ja vastupidav ning põneva väljanägemisega. Lisaks kaunile vormile üllatab Eesti diivan mugavuse ja ergonoomikaga – ta toetab hästi nii ala- kui ka ülaselga. Järidega kombineerides suureneb kasutusmugavus veelgi.

Diivanit kujundades sai arvestatud, et see oleks vaadeldav 360 kraadi ja sobiks hästi kasutamiseks ka keset ruumi. Disainides pidasid Joonas ja Marko meeles ka asjaolu, et sohva ei oleks kestev mitte üksnes füüsiliselt, vaid ka moraalselt. Disainerid tahtsid, et diivan ei paistaks anonüümne, et tal oleks oma joon ja stiil.

COSMO raam on valmistatud kasevineerist ja kasepuidust, diivanil on metallist sik-sak vedrud, jutekangas ja kanepinöör. Diivani sees on pika eluaega HR poroloon. Koonusekujulised jalad on tehtud kohalikust saarepuidust ja saadaval nii naturaalset, pähklikarva kui ka musta värvi. Täna saab diivanile valida 47 erineva sertifitseeritud kanga ja ligi 1200 erineva värvi vahel alates puuvillastest kuni sametini.

Diivan COSMO on käsitsi valmistatav diivan, mis on arendatud ja toodetud Eestis.

Vaata videot!