SISEKUJUNDAJA LÕI SKANDINAAVIA STIILIS KODU

Sisekujundaja Angelika Vaht valdab hästi valgete pindade ja valgusega mängimise kunsti. Kadrioru korteris on see tal suurepäraselt õnnestunud. Vaata galeriid!

“Valgust ei ole kunagi liiga palju, seda eriti meie kliimas,” selgitab Angelika. Neutraaltoonides pinnad töötavad suurepärase foonina, mille taustal kaunis sisustus täies eheduses mõjule pääseb. Antud Kadrioru korteris on sisuliselt kõik valge, mille kõrval toob ruumidesse soojust naturaalne tammeparkett. Ümmargused pistikud ja lülitid aitavad tabada ajastu hõngu. “Need on küll väikesed detailid, ent väga olulised,” märgib kujundaja.

Kujunduse lõi Angelika Vaht
Fotod tegi Indrek Arula

Tutvu ka Oot-Oot Stuudio Skandinaavia stiilis mööblidisainiga meie e-poes või stuudios Tallinnas, aadressil Rävala puiestee 7!

skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_6 sisekujundaja skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_1 sisekujundaja skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_5 sisekujundaja skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_9 sisekujundaja skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_7 skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_12 sisekujundaja skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_11 sisekujundaja skandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_4 sisekujundajaskandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_8 sisekujundajaskandinaavia_stiilis_korter_kadriorus_10 sisekujundaja