KUIDAS MEIE 3 VOODIT OMALE NIME SAID

HOLM oli meie esimene voodi. Kui disain valmis sai, vaatasime peale, ja see oli lihtsalt nii HOLM! Seejärel soovisime luua midagi lihtsamat. Midagi, kus oleks seda “kõike” vähem. Nii sündis minimalistlik ja põhjamaine LESS. Samal ajal oli töös ka kolmas mudel. No seal oli aga jälle “kõike” rohkem! Rohkem kangast, rohkem polstrit ja rohkem lennukust. Kuna see disain oli ilmselgelt mudeli LESS vastand, oli ka ilmselge, et nimeks tuleb ei midagi muud, kui MORE.

Seega, kui sinu jaoks on “less is more”, vali LESS. Kui “more is more”, vali MORE. Kui oled aga kahevahel, jääb sulle HOLM. Ja alati jääb sulle ka võimalus teha HOLMist MORE ja MORE‘st LESS. Sest meie voodisüsteemil on nii peatsid, katteriided kui jalad kerge vaevaga vahetatavad. Vaheta kasvõi naabriga!

Oma voodisüsteemi arendasime aga tugevale metallraamile. Kõrgetel jalgadel voodiraam soodustab ka robottolmuimeja kasutamist ja lisab visuaalset kergust ja avarust sinu ruumi.

Tule tutvu voodisüsteemi ja disainivalikutega meie Tallinna salongis, Rävala pst 7, või vaata lähemat siit: Oot-Oot Stuudio voodid

PS. Milline kolmest on sinu lemmik, anna teada meie Instagramis: @ootootstudio