PÕHJAMAA BLOGIRULL: 3 SOOVITUST

Kust oleks veel parem leida igapäevast lugemist, avastamist ja inspiratsiooni kui kõikvõimsast internetist? Põhjamaa eluviis, disain ja interjöörid on kuum teema. Tõime välja mõned blogid ja veebiajakirjad, mis kajastavad just seda valdkonda, püüavad minna rohkem sügavuti ning siduda mitmed erinevad teemade ringkonnad, blogid mida jälgime ja huviga loeme. Rõhk märksõnadel nagu sisukad artiklid, pildimaterjal mis kõnetab ning huvitav teemakäsitlus.

Mr.Wolf Magazine on Rootsist pärit ajakiri, mis on rahvusvaheliselt müügil ka paberkujul. Eestist ajakirja osta ei saa, küll aga saab lugeda nende veebiversiooni. Mr.Wolf Magazine kirjutab juhtivatest tegijatest Põhjamaade disaini-, stiili-, kunsti- ja muusikamaastikul. Huvitavad teemad ja kvaliteetne sisu muudavad artiklid väga nauditavateks. Järgnevad mõned pildid Mr.Wolf Magazine’i veebist.

koppi-1-7 põhjamaa photo(4) põhjamaa skandium+3 põhjamaa

Bungalow5 sisu on väga laiahaardeline; uudised, intervjuud ja arvustused loomingulistest valdkondadest nagu disain, arhitektuur, reisimine, kunst, üritused jne. Luubi all on eelkõige Taani ja sealsed tegijad, aga vahele satub ka põikeid mujale maailma. Paeluvad ja sisukad artiklid ning lai teemade ring teevad lugemise väga nauditavaks. Järgnevad mõned pildid Bungalow5 leheküljelt.

Bungalow5_Mathias-Malling_5 põhjamaa

Bungalow5_Homeof-Ferm-Living_04 põhjamaa

Bungalow5_Colonial-Chair_4 põhjamaa

Decordots on made in Estonia. Blogi eesmärk on olla inspiratsiooniks nii autorile kui lugejatele, kajastamist saavad põhjamaised interjöörid, Skandinaavia disain ja elustiil. Kerge lugemine ja palju pilte; eriti kihvtid on tekstidesse põimitud spikrid piltidel olevate disainesemete ja mööbli kohta. Järgnevad mõned pildid Decordots blogist.

Kitchen-details põhjamaa

Monochrome-workspace-inspiration põhjamaa

Picture-wall-inspiration-from-J.-Levau-blog põhjamaa

Inspireerivat nädalavahetust!

Tutvu ka Oot-Oot Stuudio toodetega e-poes!