sisustusmess

UUED TOOTED @ SISUSTUSMESS INTERJÖÖR 2018

20.-22. aprillil toimus Eesti Näituste messikeskuses kodumaa suurim sisustusmess Interjöör 2018, mis pakkus palju uudistamist nii sisustus-, disaini- kui ka aiandushuvilistele. Oot-Oot Stuudio andis sellesse oma panuse tutvustades messil mitmeid uusi tooteid. 

Öeldakse, et head asja ei ole kunagi liiga palju. Küll aga sedajagu kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid maitseid. Oleme sellega arvestanud ja täiendanud tugitoolide kollektsiooni veelgi, et pakkuda jätkuvalt head disaini, funktsionaalsust ja ergonoomikat aga seda mitmesugustes erinevates vormides. Täna on meil kokku neli erinevat tugitooli. Neljas, sisustusmessil esmakordselt publiku ette toodud tugitool NOA, on klassikaline ja pehme. Ta on konstrueeritud puitraamile, tema sees on HR poroloon ja sik-sak vedrud, mis teevad tooli mugavaks ja vastupidavaks. Saarepuidust pikad käetoed, naturaalsed või musta värvi, lubavad kätel puhata täisulatuses. NOA ja tema juurde kuuluv järi on kahtlemata headeks abilisteks sõprade võõrustamisel elutoas, lõõgastushetkedeks (kodu)kontoris ja ühtlasi selleks, et saaksid täiel rinnal nautida neid haruldasi päevi, mil võtad aja iseendale ning unustad end tundideks lugema mõnd eriti head raamatut või tegelema hoopis käsitööga.

sisustusmess

sisustusmess sisustusmess sisustusmess

Teid, kelle süda kuulub meie tugitoolile VOOG, rõõmustame aga uue järi ja metalljalgadega. Nüüd ei hoia VOOG-i püsti enam mitte üksnes naturaalsed puidu- või musta värvi jalad, vaid ka peenikesed mustad metalltorud. Olenemata sellest, kas Sinu interjöör igatseb soojust kiirgavat puitu või pigem industriaalset hõngu edasiandvat metalli, mõlemad variandid on Oot-Oot Stuudios olemas. Järi annab jällegi hea võimaluse pärast pikka tööpäeva pisut jalga puhata.

sisustusmess

sisustusmess

sisustusmess

sisustusmess

Messil pakkus silmailu ka meie uus diivan MONEE. Me teame, et MONEE näeb pildi peal väga pehme välja ja päris ausalt – ta on ka! Diivani puitkarkassi pehmendavad hästi õhku läbilaskev ja vastupidav HR poroloon ning patjades peituvad sulgkambrid. Seejuures kaitseb patjadesse integreeritud vineerplaat patju äravajumise eest. MONEE on saadaval kahes suuruses ja ka etteulatuva nurgaosaga, et diivanile mahuks sama palju inimesi nagu mahub häid lambaid ühte lauta. MONEE lubab vastavalt maitsele valida endale mõnusate naturaalse ja musta värvi saarepuidust või šikkide peenikeste metalljalgade vahel.

sisustusmess

Viimase uudisena tutvustame teile uut tumbat WING. WING on minimalistlik ent vimkaga, sest tema servad meenutavad tiibu. Vana-Kreekas sümboliseerisid tiivad rändamist. Sobides hästi istmeks buduaarlaua ette, magamistoas voodijalutsiks või abimeheks esikus, on WING juures ja abiks just neil hetkedel, mil oled seadmas end valmis eesootavateks seiklusteks kodust väljapool.

sisustusmess

sisustusmess

Tule tutvu meie uute toodetega meie Tallinnas aadressil Rävala puiestee 7 asuvas stuudios!