Tallinn Music Week ja diivan COSMO

DIIVAN COSMO TALLINN MUSIC WEEK FESTIVALIL

Märtsi lõpus toimunud Tallinn Music Week võõrustas suuri külalisi välismaalt. Kohal olid nii Kerli kui ka skandaalne Pussy Riot. Diivan COSMO pakkus neile istet.

Vaata pilte!

Tallinn Music Week ja diivan COSMO Tallinn Music Week ja diivan COSMO Tallinn Music Week ja diivan COSMO Tallinn Music Week ja diivan COSMO Tallinn Music Week ja diivan COSMO

Tallinn Music Week on Põhjamaade suurim uue muusika ja linnakultuuri festival, mis pühitseb erinevaid kunstivorme esitledes loovust, uudishimu, vabadust ja võrdõiguslikkust. 2014. aastal juba kuuendat korda toimuval talendifestivalil astuvad üles 227 artisti 20 riigist, neist 149 esinejat Eestist. Programmi on kinnitatud 78 välisartisti: 19 Soomest, 12 Lätist, 12 Leedust, 7 Venemaalt, 4 Taanist ning kolm Valgevenest, Suurbritanniast ja Islandilt. TMW raames toimub linnalavaprogramm, mis toob pealelõunaste tasuta kontsertidega festivalimelu Tallinna raamatu- ja plaadipoodidesse, galeriidesse ja kohvikutesse. Jätkub ka eelmisel aastal alguse saanud restoranifestival „TMW maitsed”, mille raames tutvustatakse linna mõnusamaid restorane ja söögikohti. Samuti jätkub aasta tagasi debüteerinud ja ülipopulaarseks osutunud vestlussari „TMW jutud”.