JOLOS EVENTS KONTOR NOBLESSNERI KVARTALIS

Jolos Events uues büroos Tallinnas Noblessneri Kvartalis on end sisse seadnud ka Oot-Oot Stuudio värviline mööbel – COSMO diivanid, tugitoolid ja lauad. Sisearhitektuurse lahenduse eest lähevad kiidusõnad KAMP Arhitektidele. Vaata pilte!

COSMO on pika arendustöö tulemusena sündinud kollektsioon, mis on loodud kestma. Ajatu stiilipuhtus ja omanäoline kuju teevad teevad sellest mööblikollektsiooni, millel on iseloomu. Oma konkreetsele vormile vaatamata, on COSMO diivan ja tugitool äärmiselt mugavad. Nende ergonoomika on hoolega läbitöötatud, et toetada hästi nii üla- kui alaselga. Diivanit kujundades sai arvestatud, et see oleks vaadeldav 360 kraadi ja sobiks hästi kasutamiseks ka keset ruumi.

jolos_events_tarkmeel_oot_oot_blog_4 jolos eventsjolos_events_tarkmeel_oot_oot_blog jolos eventsjolos_events_tarkmeel_oot_oot_blog_5 jolos events jolos_events_tarkmeel_oot_oot_blog_2 jolos eventsjolos_events_tarkmeel_oot_oot_blog_3 jolos events

Jolos Events on loovagentuur, mis tegeleb üritusturunduse ja eriürituste korraldamisega. Pidades hinnas kvaliteeti, terviklikku lõpptulemust ja kliendi rahulolu, koondab nende meeskond endasse kõige tähtsamad omadused selles valdkonnas – loovus, kommunikatsioon, kiirus, nutikus ja kogemused.

Fotod tegi Krõõt Tarkmeel

Sisekujunduse lõi KAMP arhitektid