TOOTEARENDUS TÄIES HOOS

Kes on käinud Oot-Oot Stuudios Veerenni tänaval asuvas salongis, on kindlasti aimu saanud, missuguste uute toodete kallal me praegu töötame. Tootearendus on meil täies hoos! Toome siinkohal välja kolm toodet, mis peagi meie müügiriiulitele jõuavad!

Tootearenduses löövad kaasa kõik Oot-Oot Stuudio inimesed. Kandev roll selles jääb disainerite Joonas Torimi ja Mihkel Mölderi kanda.

Oot-Oot_Studio_q7 tootearendusOot-Oot_Studio_q5 tootearendusOot-Oot_Studio_q6 tootearendus

Esimene toode on kolmejalgne tööstuslikust vildist taburet DOT, mille taga on mõttetööd ja disainimist rohkem kui arvata võiks. Puhta ja lihtsa vormi saavutamiseks on vaja paika saada iga detail. Uus taburet võtab vähe ruumi, on kerge ning ladustatav üksteise peale torni.

Oot-Oot_Studio_q3 tootearendusOot-Oot_Studio_q1 tootearendus

Teisena on meil tootearenduses tugitool, ideede puudust siin ei ole. Laual on täna palju mõtteid. On vaid üks küsimus – kas tulla välja ühe või kolme tugitooliga?

Oot-Oot_Studio_q8 tootearendus Oot-Oot_Studio_q9 tootearendus

Kolmas projekt, millega toimetame, on tööstuslikust vildist laevalgusti FLOT. Tegemist on Mihkli lõputööks valminud prototüübi edasiarendusega. Heledast ja tumedast vildist kahes eri suuruses laevalgusti loob õdusa ruumi nii kodus, kontoris kui ka näiteks restoranis või kohvikus.

 

Juba varsti on uued tooted saadaval Oot-Oot Stuudio kollektsioonis. 

Seniks püsige lainel ja tulge prototüüpidega tutvuma meie Veerenni 24 asuvasse salongi!