COSMO DIIVAN KÜMNES ERINEVAS INTERJÖÖRIS

Kas diivan koju või diivan kontorisse? Kas üks ja seesama diivan sobib mõlemasse ruumi? Oot-Oot Stuudio selgelt äratuntava ja eristuva disainiga diivan COSMO proovib sellele küsimusele vastata. Ühe diivani nägu ja sobitumist ruumi ei muuda miski muu rohkem, kui sellele valitud kangas.

Sama diivan võib villases kuues välja näha väga väljapeetud kontorisohvana, puuvillase kangaga aga pehme ja hubase kodudiivanina.

cosmo_tuudi_set diivan kontorisse

oot-oot_studio_cosmo_sofa_stella_graphite_1v diivan kontorisse

Diivan Cosmo on kujundatud nii, et see on vaadeldav 360 kraadi. See annab võimaluse asetada diivan vabalt ka keset tuba, sobides nii hästi ka avaratesse ruumidesse. Sel juhul saab diivanile kaaslasteks sättida sama sarja tugitoolid.

oot-oot_cosmo_sofa_interior_3-2048 diivan kontorisse

Ergonoomika on see, mis otsustab, kas diivan sobib pigem kodus kasutamiseks või ärisaali. Cosmo diivani puhul on ergonoomikasse palju panustatud ja silmas sai ennekõike peetud kasutust koduses interjööris, kuid õnnestunud tasakaal on muutnud diivani populaareks valikuks ka avaliku ruumi sisustamisel.

img_8897 diivan kontorisse

Diivani vastupidavus ja hästi puhastatavad kangad on olulised mõjutajad, kui valitakse kohviku või klubi sisustust, kuid need omadused kuluvad alati marjaks ära ka kodus.

foto_toomas_volkmann diivan kontorisse

Cosmo lennukas vorm ja selged jooned harmoneeruvad hästi vägagi erinevates ruumides. Olgu selleks avar loft, hubane kodu või ehe suvila. Valida tuleb vaid sobiv jalg, kangas ja värv!

stiiline_korter_kalamajas_04 diivan kontorisse sofa_cosmo_2048 diivan kontorisse oot-oot_studio_sofa_cosmo-2_s02 diivan kontorisse oot-oot_studio_sofa_cosmo-2_s01 diivan kontorisse oot-oot_studio_cosmo_sofa_wooly_lime_luther_v diivan kontorisse oot-oot_studio_cosmo_sofa_stella_concrete_2v diivan kontorisse oot-oot_studio_cosmo_sofa_stella_concrete_1v diivan kontorisse oot-oot_cosmo_sofa_interjor_2_1200 diivan kontorisse foto_pirjo_kullerkupp diivan kontorisse cosmo_sinised diivan kontorisse cosmo_interior_wood_r_1400 diivan kontorisse

Tutuvu COSMO tootevalikuga siin: TOOTED

FOTOD:
Marko Ala
Toomas Volkmann
Pirjo Kullerkupp
Erik Riikoja