tugitool VOOG

KINGITUS, MIDA HINDAD PEALE IGAT TÖÖPÄEVA

Pole midagi paremat, kui peale pikka tööpäeva või väsitavat treeningut, seada end sisse mugavasse tugitooli või pehmele diivanile. Haarad oma lemmikraamatu, või lased lihtsalt fantaasia lendu. See on kvaliteetaeg – hetk mida oodata iga päev.

Mugavas ja ergonoomilises tugitoolis aeg lendab. Me isegi ei märka, et me istume toolil, kui tool on mugav, vaid elame sisse filmi mida vaatame või läheme kaasa põneva jutustusega kaantevahel.

Kvaliteetne pehmemööbel kestab aastaid. Hoiab oma vormi ja pakub seeläbi silmailu igasse päeva. Vastupidavad ja hästipuhastatavad kangad teevad mööbli hooldamise muretuks ja püsivad värsked ka aastate möödudes.

Enim muudab pehmemööbli väljanägemist sellele valitud kangas.

Oot-Oot Stuudio kangavalikus on üle neljakümne erineva kanga ja üle tuhande värvitooni. Populaarseimad on hästipuhastatavad ja kõrge kulumiskindlusega polüesterkangad, mida valitakse väikelaste ja lemmikloomadega peredesse. Kvaliteetselt kangalt saab õigete võtetega kätte ka raskesti eemaldatavad kohvi ja punase veini plekid. Skandinaavialiku õdususe armastajad valivad tihti villased kangad. Kaasaegsed sametkangad sobivad aga juhul, kui tähtis on pehmus, elegantsus ja kerge puhastatavus.

Diivan MOSS on minimalistliku vormiga pehme diivan.

Diivan LEAF on puhta joonega skandinaavialik diivan, mis sobib hästi igasse interjööri.

Tugitool VOOG on kodumaise mööblifirma Oot-Oot Stuudio pikaajalise arendustöö vili. Eesmärk oli luua tugitool, mis näeks efektne välja, oleks piisavalt kompaktne ja ennekõike, pakuks ka mugavat istet. Seega on just tugitooli ergonoomikale palju rõhku pandud ja koos jalatoega võib pikema filmi- või lugemisõhtu mõnuga ette võtta. Lisaks on tugitooli käetoed loodud nii, et toolis oleks mugav ka rüperaaliga töötada või hoopis näputööga tegeleda.

Tugitool on konstrueeritud tugevale metallraamile ning vorm on valmistatud kõrgsurvevalu tehnoloogial, mis tagab tooli pika eluea. Just seda sama tehnoloogiat kasutatakse ka lennuki- ja rongiistmete valmistamisel, kus 24/7 intensiivsuse juures ei tohi tool väsimusemärke näidata ka 10-15 aasta möödudes.

Tugitoolile saab valida kas kaunid naturaalsest täispuidust jalad, mustad puidust jalad või hoopis trendikad metalljalad.

Tugitool NOA on elegante ja lennukas. Teravatele joontele vastandub väga pehme polsterdus.

Oot-Oot Stuudio tooted on 100% disainitud, arendatud ja toodetud Eestis. Nii saame tagada parima kvaliteedi ja kiire tarneaja. Samuti mugava järelteeninduse, kui peaks olema soovi näiteks kangast vahetada,” selgitab disainer Marko Ala.

Oot-Oot Stuudio pehmemööbli salong asub Tallinnas Rävala puiestee 7.

Kogu tootevalikuga saab tutvuda veebis: WWW.OOT-OOT.COM